سلام و درود بر شما عزیزان

بیش از شصت سال سن دارم و تقریبا از ده دوازده سالگی علاوه بر مطالب ی اجتماعی تاریخی داستان و رمان که در کتاب و رومه و مجلات سرگرم کننده بصورت پراکنده مطالعه میکردم به تاریخ نیز علاقه داشتم و کتاب های تاریخی درحد سنی خودم را نیز مطالعه میکردم

مطالعه میکردم اما مطالعه من هدف مند نبود همانگونه که از خوردن انواع غذاها و میوه ها لذت می بردم در مطالعه نیز تنوع طلب بودم و مصداق این ضزب المثل بودم که آنکس که همه چیز میداند هیچ چیز نمی داند

دو سه سال بعد از گرفتن دیپلم هنوز بلاتکلیف و سرگردان بودم در اینکه بعد از چند بار کنکور دوباره درکنکور شرکت کنم و ادامه تحصیل دهم یا اینکه شغل انتخابی خودم را ادامه دهم که انقلاب شد

من انقلابی نبودم اما با توجه به جو تنفرآمیز جامعه نسبت خاندان پهلوی و مشاهدات شخصی خودم از عدم مدیریت مناسب جامعه من نیز تمایل به تغییر نظام شاهنشاهی پهلوی به نظامی دیگرگونه داشتم

من قبل از اینکه انقلاب و امام خمینی را بشناسم دکتر علی شریعتی را شناختم این شناخت تقریبا یکسال قبل از پیروزی انقلاب بود. بتدریج در پست هایم به نکته هایی در این مورد اشاره خواهم کرد

بعد از انقلاب سعی کردم مطالعاتم هدف مند باشد سعی کردم در کنار مطالعه پراکنده مطالب مختلف علمی ادبی اجتماعی برنامه ای نیز برای مطالعه ای هدف مند در زمینه تاریخ و ت داشته باشم به همین دلیل بعد از آزمایش مشاغل مختف از اشتغال در بازار آزاد انصراف دادم و در شرایطی نامتعادل به سختی شغل دولتی پیدا کردم و درکنار آن به تحصیل و مطالعه ادامه دادم

در کنار مطالعات تحصیلی و شغلی به صورت هدفمند به مطالعات تاریخی و ی نیز مشغول شدم و دراین مسیر علاوه بر مطالعه تاریخ مکتوب به صورت سمعی و بصری نیز به انواع رسانه ها توجه داشتم

تا اینکه در مقطعی این شانس را پیدا کردم که به تعدادی کتاب خطی دسترسی پیدا کنم که محتویاتشان دریچه جدیدی برای من گشود مبنی براینکه واقعیتهایی مافیا گونه درپشت پرده تاریخ وجود دارد که به صلاح هیچکس نیست افشا شود

و این نکته مهمی است که میخواهم به صورت ضمنی در این وبلاگ به آن بپردازم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها